Penis Protezleri, kimlere ne zaman?


Ereksiyon-sertleşme sorunlarının tedavisinde “Penis Protezleri” en son çaredir ama aynı zamanda en iyi çözüm yoludur. Pompalı şişirilebilen tipler son derece doğal görünüme sahiptir ve dışarıdan asla protez olduğu anlaşılmaz. Kişi istediği kadar ereksiyonunu sürdürebilir, istediği kadar ilişkiye devam edebilir. Zevk alma, zevk verme, boşalma işlevleri aynen doğalında olduğu gibidir. Diğer tedavi yolları çare olmuyor ise hiç moralinizi bozmayın ve bu ameliyatı olmaktan asla çekinmeyin. İyileşme sürecinden sonra çok kısa sürede proteze alışacaksınız ve daha önce bu ameliyatı olmadığınız için üzüleceksiniz. Penis protezleri genel sağlık koşulları elveriyorsa her yaşta yapılabilir.

Tanıtılan Yazılar
Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Bülent Ecevit Bulvarı No:23 Kanyon Plaza K:1 D.:3 Muratpaşa / ANTALYA

       0(242) 323 1 777         0(505) 525 24 22

Cinsel İşlev Bozuklukları Tanı Tedavi Eğitim Kliniği

© Copyright
UZ Clinic'in tanı ve tedavi modeli olan UZ Terapi için randevu
Muayene
45 dk
  •  Sitemizde paylaşılan yazılar  T.C. Sağlık Bakanlığı 2011/59 sayılı yönetmeliğine uygun olarak toplumu BİLGİLENDİRME amacıyla yayınlanmaktadır.

  •  Bu bilgiler kesinlikle hekimin tıbbi hasta muayenesi ve tanı koyması yerine geçmez. Hastalık durumuna göre tanı ve tedavi seçenekleri hastadan hastaya önemli değişiklikler gösterebilir.

  • Tüm yazılar özgün biçimde hekimlerimiz tarafından kaleme alınmış olup kaynak belirtmeden paylaşılmaması rica olunur.