DOKTORLARIMIZ

Hakkında

    UZ Clinic,  Üroloji uzmanı  Op. Dr. Niyazi Umut Özdemir tarafından sadece ve sadece "Cinsel İşlev Bozuklarının Tanı ve Tedavisi" için Antalya'da kurulmuş entegre özel bir tıp kliniğidir. Kurucu doktorlarımızın ön adlarının ilk harflerinden esinlenerek oluşturduğumuz klinik markamız "UZ" ; gündelik dilde yaygın olarak kullanılan "uzman, uzlaşmak, uzak" gibi sözcüklerin de atası olup; eski Türkçe'de sıfat olarak "usta ve becerikli", fiil olarak da "denk düşmek ve bir araya gelmek" gibi  anlamlara gelmektedir. Biz de buradan hareketle UZ Clinic olarak "sizi sizinle yeniden uzlaştırmak" için 2017 yılında yola çıkmış bulunuyoruz. Doktorlarımız hakkında detaylı özgeçmiş bilgilerini aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz.

UZ Clinic'in kendi alanında deneyimli doktorları

Op. Dr. Niyazi Umut Özdemir
Op. Dr. Niyazi Umut Özdemir

Üroloji Uzmanı 

Ömer Yasin Özçakır

Pelvik Taban Fizyoterapisti

----------

------

Bülent Ecevit Bulvarı No:23 Kanyon Plaza K:1 D.:3 Muratpaşa / ANTALYA

       0(242) 323 1 777         0(505) 525 24 22

Cinsel İşlev Bozuklukları Tanı Tedavi Eğitim Kliniği

© Copyright
UZ Clinic'in tanı ve tedavi modeli olan UZ Terapi için randevu
Muayene
45 dk
  •  Sitemizde paylaşılan yazılar  T.C. Sağlık Bakanlığı 2011/59 sayılı yönetmeliğine uygun olarak toplumu BİLGİLENDİRME amacıyla yayınlanmaktadır.

  •  Bu bilgiler kesinlikle hekimin tıbbi hasta muayenesi ve tanı koyması yerine geçmez. Hastalık durumuna göre tanı ve tedavi seçenekleri hastadan hastaya önemli değişiklikler gösterebilir.

  • Tüm yazılar özgün biçimde hekimlerimiz tarafından kaleme alınmış olup kaynak belirtmeden paylaşılmaması rica olunur.